بلاگ و مقالات...

آخرین مقالات بازرگانی ترشیز

مرکز خرید و فروش انگور پیکامی صادراتی کاشمر

مرکز فروش مستقیم انگور پیکامی صادراتی کاشمر

 انگور پیکامی یکی از محبوب ترین ارقام انگور در جهان است که در مقیاس های بسیار بزرگ در ایران تولید می شود. ایران این انگورهای سفره شگفت انگیز را به کشورهای مختلف دنیا صادر می کند و قیمت عمده انگور پیکامی ایران با توجه به مقصد متفاوت است.

 انگور پیکامی از محبوب ترین و سالم ترین ارقام انگور تولید شده در ایران  است که مورد علاقه بین المللی نیز برای صادرات است. آنها در رنگ های مختلفی قرار دارند و بلندتر و بزرگتر از متوسط ​​انگورهای بدون هسته هستند. آنها در مناطق مختلف ایران تولید می شوند ، اما مناطق با کیفیت بالا در ایالات شمال شرقی ایران کاشمر یافت می شوند.

فواید و ویژگی های انگور پیکامی

از نظر خواص فیزیکی ، انگور پیکامی بزرگتر و بلندتر است و پوستی شفاف و پوستی سفت و بدون دانه دارد. اما همه خوبی های این انگور با ظاهر جسمی شگفت انگیز آن خاتمه نمی یابد. آنها همراه با ویتامین C ، یک آنتی اکسیدان قوی است که نقش مهمی در سلامت سیستم ایمنی بدن دارد.
آنها همچنین منبع ویتامین K هستند که به لخته شدن خون و حفظ سلامت استخوان ها کمک می کند. ماده مغذی دیگری که در این انگورها یافت می شود پتاسیم است که برای عملکرد کلیه و قلب بسیار مهم است. انگور همچنین غنی از آنتی اکسیدان است که از سلولهای بدن در برابر استرس اکسیداتیو محافظت می کند ، و از سرطان ، بیماری های قلبی و بیماری آلزایمر جلوگیری می کند.

خرید انگور پیکامی در کاشمر

کاشمر یکی از بزرگترین شهرهای تولید کننده انگور در ایران است که انگور صادراتی با کیفیت بالا تولید می کند. بیش از 3400 هکتار باغ انگور فعال در شهرستان کاشمر وجود دارد. بیش از 22 رقم انگور مختلف در این شهرستان تولید می شود ، اما بیشترین رقم انگور Asgari و Pikami است.
بیش از 30 درصد انگور کاشمر برای صادرات در نظر گرفته شده است. این انگورها همگی درجه A هستند و برای مصارف تازه به بازارهای خارجی ارسال می شوند. باقیمانده انگور نیز به بازارهای محلی کشور توزیع و خشک شد تا کشمش پیکامی درست شود

 

 
برچسب ها:
تمامی حقوق سایت متعلق به بازرگانی ترشیز به مدیریت خانوم فکور می باشد.